Tłumacz Polsko Niemiecki

Jeśli masz jakieś treści, które należy przetłumaczyć z polskiego na niemiecki lub odwrotnie, ale nie wiesz, jak to zrobić lub gdzie znaleźć osobę, która może to dla Ciebie zrobić, to dobrze trafiłeś! Najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie doświadczonego tłumacz polsko niemiecki i ułatwiliśmy Ci to, ponieważ przeszukaliśmy już Internet i wybraliśmy dla Ciebie niektórych z tych tłumaczy. Niezależnie od tego, czy Twój projekt jest duży czy mały, ci freelancerzy wykonają zadanie na czas i po konkurencyjnych cenach.

Szukasz tłumacza z polskiego na niemiecki? Oto najlepsi freelancerzy do zatrudnienia!

Barbara jest rodzimym językiem polskim, który specjalizuje się w tłumaczeniach z języka polskiego na niemiecki i odwrotnie, dla małych i średnich firm. Swoje usługi tłumaczeniowe oferuje w Fiverr pod nazwą użytkownika „barbarakrawczyk”. Potrafi tłumaczyć szeroki zakres treści, takich jak opisy produktów, listy, ulotki, zawartość strony internetowej i wiele innych. Specjalizuje się w zasobach ludzkich, marketingu, sporcie, urodzie i modzie, rozrywce i turystyce. Jeśli Twoje treści nie należą do żadnej z tych kategorii, zawsze możesz skontaktować się z nią, aby sprawdzić, czy może pomóc w tłumaczeniu. Na stronie usługi wskazuje, że jest kimś, kto przywiązuje dużą wagę do szczegółów i ma bardzo wysokie standardy, co pozwala jej tworzyć profesjonalne i wolne od błędów tłumaczenia dla swoich klientów. Możesz także oczekiwać terminowości i dobrej i stałej komunikacji z nią przez cały proces tłumaczenia. Barbara zapewnia swoim klientom 3 różne pakiety tłumaczeń; podstawowy, standardowy i premium. Możesz zamówić pakiet podstawowy, jeśli masz do 500 słów, które należy przetłumaczyć z polskiego na niemiecki lub odwrotnie. A ten pakiet kosztuje 20 USD. Pakiety standardowe i premium są przeznaczone dla tłumaczeń odpowiednio do 2000 i 5000 słów. Pakiet standardowy kosztuje 55 USD, a pakiet premium kosztuje 120 USD. Wszystkie 3 pakiety zawierają dwie bezpłatne wersje, korektę i formatowanie dokumentów. Chociaż Barbara nie ma wielu recenzji w swoim profilu, uważamy, że jest doskonała tłumacz polsko niemiecki i zdecydowanie warto go zatrudnić na każde zlecone Ci tłumaczenie.

Cena: 20 USD za 500 słów
Dostawa: 2 dni
Platforma: Fiverr
Zatrudnij tego tłumacza

Olga to kolejna tłumaczka Fiverr, która naszym zdaniem jest idealna do wszelkiego rodzaju tłumaczeń z języka polskiego na niemiecki i odwrotnie. W swoim życiorysie napisała, że ​​urodziła się w Polsce i tam dorastała, ale w wieku 14 lat przeprowadziła się do Niemiec i tam rozpoczęła naukę języka niemieckiego. Wspomina, że ​​w ciągu ostatnich kilku lat codziennie tłumaczy różnego rodzaju dokumenty, takie jak listy i umowy. Prywatność to coś, o co możesz się martwić, szczególnie jeśli wysyłasz poufne dokumenty do kogoś, kto je przetłumaczy. Dla Olgi prywatność jest bardzo ważna, a wszystkie dokumenty traktuje z najwyższą starannością i poufnością. A jej usługi nie ograniczają się tylko do tłumaczenia dokumentów z polskiego na niemiecki. Możesz również zatrudnić ją do transkrypcji i tłumaczenia plików audio lub wideo. Ale jak zwykle zawsze zalecamy skontaktowanie się z tłumaczem w celu omówienia projektu przed złożeniem zamówienia. Co do różnych dostępnych pakietów, najtańszy, że to tłumacz polsko niemiecki oferuje 5 USD i dotyczy tłumaczenia listów lub wiadomości e-mail o długości do 300 słów. Jeśli masz dłuższe teksty, takie jak eseje, kontrakty lub cokolwiek do 1500 słów, będziesz musiał zamówić jej standardowy pakiet, który kosztuje 15 USD. W przypadku wszystkich tłumaczeń zawierających do 3500 słów będziesz musiał kupić pakiet premium, a to kosztuje 30 USD. Wszystkie jej pakiety zawierają formatowanie dokumentów, ale korekta jest zawarta tylko w pakiecie premium. Jeśli chodzi o czas dostawy, to odpowiednio 1, 3 i 4 dni w przypadku pakietu podstawowego, standardowego i premium. Oferuje również bezpłatną wersję na wypadek, gdybyś nie był z czegoś zadowolony. Otrzymasz 1 bezpłatną wersję z pakietem podstawowym, 2 wersje ze standardową i 3 wersje z pakietem premium.

Cena: 5 USD za 300 słów
Dostawa: 1 dzień
Platforma: Fiverr
Zatrudnij tego tłumacza

Thomas, z zawodu inżynier elektryk z Niemiec, oferuje również usługi tłumaczeniowe dla Fiverr pod nazwą użytkownika „kardiognostes”. On może przetłumaczyć twoje treści z polskiego na niemiecki lub angielski. Na stronie serwisu wskazuje, że jego specjalnością jest tekst techniczny, ale może również obsługiwać wszelkie inne treści. W przeciwieństwie do innych tłumaczy na Fiverr, Thomas nie oferuje swoim klientom różnego rodzaju pakietów. Oferuje tylko podstawowy, który kosztuje 10 USD za 500 słów. Ale jeśli masz dłuższą treść, zawsze możesz się z nim skontaktować, aby mógł stworzyć dla Ciebie niestandardową ofertę. W przypadku pakietu podstawowego wykona tłumaczenie z języka polskiego na niemiecki w ciągu 2 dni i obejmie również korektę. A jeśli nie jesteś zadowolony lub masz jakiekolwiek problemy, oferuje nieograniczoną liczbę zmian. Pakiet można również kupić do transkrypcji. Sprawdziliśmy recenzje pozostawione przez jego klientów i jeden z nich wspomniał, że miał bardzo skomplikowaną dokumentację techniczną, którą musiał przetłumaczyć, i że Thomas był bardzo przyjazny, a cały proces był bezproblemowy, a tłumaczenia zostały dostarczone szybko. Ta pojedyncza recenzja wiele mówi o jakości pracy tego tłumacz polsko niemiecki. Inny klient, który zostawił recenzję 5 gwiazdek, wspomniał, że tłumaczenia były bezbłędne. Thomas ma również kolejny koncert w swoim profilu, w którym oferuje usługi tłumaczeniowe z języka angielskiego na niemiecki i odwrotnie.

Cena: 10 USD za 500 słów
Dostawa: 2 dni
Platforma: Fiverr
Zatrudnij tego tłumacza

Kolejnym tłumaczem z Niemiec, z którym się spotkaliśmy na Fiverr, jest Karol. Można go znaleźć pod nazwą użytkownika „karolfili”, a on oferuje usługi tłumaczeniowe z języka polskiego na niemiecki i odwrotnie. Potrafi tłumaczyć wiele różnych dokumentów, takich jak instrukcje obsługi, prezentacje multimedialne i inne, takie jak treści internetowe, tekst znajdujący się na opakowaniu produktu, opisy produktów i wiele innych. Ale oczywiście ta lista nie jest kompletna i zawsze możesz skontaktować się z tym tłumaczem w celu omówienia konkretnego projektu. W swoim profilu Karol napisał, że polski jest jego językiem ojczystym i że mówi po niemiecku na poziomie C2 i angielskim na poziomie C1. Chociaż nie ma jeszcze recenzji na tej stronie usług, uważamy, że jego usługi są warte wypróbowania, zwłaszcza że podstawowy pakiet kosztuje tylko 5 USD za 350 słów. Ten tłumacz polsko niemiecki oferuje również 2 dodatkowe pakiety na tłumaczenia 1000 i 2000 słów, a ich cena wynosi odpowiednio 10 i 20 USD. Dla wszystkich pakietów oferuje 2 bezpłatne wersje. Jeśli chodzi o czas dostawy, będzie to zależeć od długości treści. Krótsze mogą być dostarczone w ciągu 1 dnia, a większe treści mogą być przetłumaczone w 4 dni.

Cena: 5 USD za 350 słów
Dostawa: 1 dzień
Platforma: Fiverr
Zatrudnij tego tłumacza

10 blogów, które powinien odwiedzić każdy tłumacz

10 blogów, które powinien odwiedzić każdy tłumacz

10 najlepszych stron dla tłumaczy freelancerów

10 najlepszych stron dla tłumaczy freelancerów

jak otworzyć własne biuro tłumaczeń?

Jak otworzyć własne biuro tłumaczeń?

wskazówki jak nauczyć się polskiego dla początkujących

Wskazówki jak nauczyć się polskiego dla początkujących

najlepsze aplikacje do tłumaczeń dla podróżujących

Najlepsze aplikacje do tłumaczeń dla podróżujących